Oferta


Lista produktów


Wyszukiwanie rozszerzone

Rzetelna firma

E-mail
Biomass Sugar arrow Biomass Sugar
BiolatrinBlattanex Delta 7,5 SC

Biomass SugarBiomass Sugar

BIOMASS? SUGAR
zwalcza: nicienie glebowe, pędraki i opuchlaki,

Środek ochrony i rewitalizacji darni oraz roślin ozdobnych

BioMass Sugar? to unikalna formuła złożona z cukrów, makroelementów i pierwiastków śladowych wytwarzana z surowców odnawialnych.

BioMass Sugar? posiada następujące unikalne właściwości:

? Stymuluje wzrost oraz krzewienie się darni.
? Przyspiesza wzrost systemu korzeniowego traw.
? Poprzez regulację stosunku węgla do azotu w glebie wspomaga rozwój organizmów pożytecznych oraz produkcję enzymów przez drobnoustroje, intensyfikuje życie biologiczne gleby.
? Dodatkowy węgiel pozwala drobnoustrojom żyjącym w glebie metabolizować nadmiar azotu.
? Przyczynia się do ogólnej poprawy żyzności, właściwości fizycznych i struktury gleby ogólnie rzecz biorąc środowiska życia roślin, dzięki przyspieszeniu i intensyfikacji rozwoju populacji drobnoustrojów oraz ich relacji symbiotycznych z roślinami.
? Częste stosowanie w sezonie wzmacnia uprawy, chroniąc jest przed wpływem czynników zewnętrznych i chorobami.
? Niszczy populację patogenicznych nicieni glebowych oraz pędraki chrabąszczy

Środek do ochrony i nawożenia roślin

 

Dozowanie

  1. Trawniki i darń na obiektach sportowych oraz trawniki przydomowe.
    Początek sezonu, darń wymagająca kuracji /wypady, chlorozy, nicienie, pedraki/:
    -Pierwsza dawka: 8 cm3 Biomass Sugar na m2 gleby
  2. -Druga dawka po 14 dniach 4-8 cm3/m2 gleby zaleznie od stopnia porażenia/uszkodzenia trawników im więcej pedraków tym dawka większa

-Trzecia dawka po kolejnych 14 dniach 4-8 cm3/m2 gleby zaleznie od stopnia porażenia/uszkodzenia trawników im więcej pedraków tym dawka większa

? Kurację należy powtarzać regularnie co 3?4 tygodnie w celu utrzymania zdrowej darni. Zwykle w sezonie wystarcza 2-4 zabiegi.
Zapobiegawczo w trakcie sezonu gdy zależy nam na bardzo dobrym utrzymaniu trawnika:
? 4cm3/m2 gleby co 3?4 tygodnie.

Rośliny ozdobne, uprawy sadownicze, warzywne itd

Sposób użycia
? Opryskiwanie ręczne: rozpuścić 1 litr BioMass Sugar? w 9 litrach wody. Po spryskaniu nawodnić do poziomu 8?10 mm wody na hektar (8?10 l/m2).
? Przez system nawadniania: rozpuścić BioMass Sugar? w wodzie w stosunku 1:1. Wprowadzać roztwór do systemu nawadniania w sposób równomierny, umożliwiając dokładne wniknięcie w strefę korzeniową. Poziom nawodnienia powinien wynosić 8?10 mm wody.
Uwagi:
Aby umożliwić odpowiednie rozprowadzenie BioMass Sugar?, wilgotność gleby powinna wynosić 60?70%. BioMass Sugar? musi dobrze wniknąć w strefę korzeniową razem z wodą. W tym celu konieczne jest nawodnienie do poziomu 8?10 mm (8?10 l/m2). BioMass Sugar? należy stosować wyłącznie na dobrze ukorzenionych roślinach, które rozwijały się prawidłowo przez minimum trzy tygodnie od wysadzenia. Następnie nawożenie należy powtarzać co dwa trzy tygodnie.

Przechowywanie
BioMass Sugar? należy przechowywać w temperaturze pokojowej (16°C). Ponieważ BioMass Sugar? jest środkiem naturalnym wytwarzanym na bazie ekstraktów trzciny cukrowej, z czasem na dnie pojemnika wytrąca się osad, szczególnie, gdy nie jest on wstrząsany. Przechowywanie w niższych temperaturach może wspomagać ten proces. Jeśli do tego dojdzie, najlepiej ogrzać pojemnik do temperatury 15-20°C i dobrze wymieszać. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Preparat został przetestowany na polach golfowych w Europie i opisany przez jeden z najbardziej profesjonalnych magazynów dla Greenkeeperów i innych osób zajmujacych się utrzymaniem trawy - PITCHCARE. Strona o Biomass Sugar w tym magazynie:

http://www.pitchcare.com/magazine/spiral-nematodes.html

Opakowanie 5 litrów (wystarcza na około 300m2 ogrodu przy trzech dawkach 8+4+4 cm3/m2)

Producent: AGROCONSULT
Zapytaj o produkt